PSG SYSTEMS Sp. z o. o.

90-392 Gdańsk, ul. Szczecińska 8/23, www.psgsystems.pl
Osoba kontaktowa: Michał Gliński, tel: +48 512 271 869, mglinski@psgsystems.pl 
 

"Dbamy o Twoje środowisko pracy"

wentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polskawentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polskawentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polskawentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polska
 

O firmie PSG SYSTEMS

Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się wentylacją przemysłową, głównie usuwaniem pyłów, spalin i gazów w różnej postaci ze stanowisk pracy. Polityka naszej działalności opiera się na trzech głównych hasłach,

P - profesjonalizm 
S - solidność         
G - gwarancja        

Daje to poczucie bezpieczeństwa i gwarancji, że instalacje PSG SYSTEMS będą pracowały skutecznie na Twoim stanowisku pracy przez długi okres eksploatacji.

 

Oferowane usługi

Oferujemy Państwu kompletny zakres prac związany z projektowaniem, doborem i montażem urządzeń oraz instalacji technologicznych mających na celu niwelację zanieczyszczeń na stanowiskach pracy. Wiele oferowanych systemów może pracować również z pyłami wybuchowymi, dlatego też przeprowadzamy analizę ryzyka wybuchowości, która jest podstawą do stosowania urządzeń zabezpieczających, zgodnie z dyrektywą ATEX.

wentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polska

Oferowane instalacje uwzględniają najnowsze osiągnięcia techniki filtrowentylacyjnej i mechaniki przepływu powietrza. W naszych systemach stosujemy najlepsze z naszego doświadczenia, wyroby i urządzenia czołowych firm europejskich.

wentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polska

Nasza oferta obejmuje, więc opracowanie koncepcji optymalnego rozwiązania, wykonanie projektów wykonawczych i technologicznych oraz montaż następujących typów instalacji:
- odpylania przemysłowego w szerokim spektrum zastosowania,
- filtrowentylacji stanowisk pracy,
- wentylacji przemysłowej,
- suchego odsiarczania i odazotowania spalin wylotowych z kotłów na paliwa stałe (węgiel, biomasa).

wentylatory odciągi filtry odpylacze ramiona odciągowe stoły warsztatowe PSG SYSTEMS Polska

Nasza Oferta

W celu skutecznej filtracji powietrza zanieczyszczonego wymaga się stosowania odpowiedniego filtra w zależności od rodzaju medium i ilości usuwanego powietrza. Aby móc zrealizować te wymagania firma PSG SYSTEMS posiada w sprzedaży szeroki i zróżnicowany asortyment filtrów workowych i nabojowych, który odpowiada większości zapotrzebowań w dziedzinie filtracji. Poza tym opracowujemy i konstruujemy rozwiązania specjalnie dostosowane do bardziej wymagających zadań.

 

Nasza siła

• W nowoczesny i profesjonalny sposób podchodzimy do wszelkich usług związanych z naszymi urządzeniami,
• Wieloletnie doświadczenie przekłada się na rozwiązania przystosowane do potrzeb klienta,
• Przygotowanie oferty i realizacji zlecenia odbywa się przy ścisłej współpracy ze zleceniodawcą,
• Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
• Terminowość realizacji zleceń,
• Zachowanie wysokich wymagań jakościowych,
• Konkurencyjne ceny!!!

Filtry

Filtr patronowy tzw. „nabojowy” wyróżnia się wysoką wydajnością i skuteczną filtracją w przystępnej cenie.

Filtry są przeznaczone do wszelkich lekkich i swobodnie płynących pyłów i dymów spawalniczych. Filtry standardowo posiadają automatyczny system czyszczący, który daje Tobie gwarancję, że otrzymujesz filtr o podwyższonym okresie eksploatacji zarówno materiałów filtracyjnych, jak i całego urządzenia, a co za tym idzie, koszty eksploatacji są znacznie niższe.

Szeroki asortyment filtrów nabojowych spełnia w zasadzie wszelkie potrzeby w zakresie oczyszczania powietrza od 500 m3 do 100.000 m3/h.

Wentylatory przemysłowe

PSG Systems w swojej ofercie posiada szeroka gamę wentylatorów przemysłowych w zależności od zastosowania oraz wydajności.

Ramiona odciągowe

W sprzedaży mamy także ramiona odciągowe, które służą do odciągu dymów spawalniczych oraz pyłów różnego pochodzenia ze źródła zanieczyszczenia.

Stoły spawalnicze

PSG Systems w swojej ofercie posiada stoły spawalnicze do różnego rodzaju zastosowań, w tym spawanie elektrodowe, metodą TIG, MIG/MAG, a także spawanie gazowe. Stoły mogą być z odciągiem dolnym i górnym z ramieniem odciągowym. Stoły wyposażone w filtry przemysłowe zapewnia czyste powietrze na hali oraz zapobiega utracie ciepła. Specjalizujemy się także w odpylania stołów do cięcia plazmą i laserem.

Urządzenia mobilne

Dla spawalni oferujemy także jednostkowe urządzenia mobilne, przy których nie wymaga się projektowania instalacji wentylacyjnej i dodatkowego filtra. Urządzenia wyposażone jest w ramię odciągowe połączone z filtrem i wentylatorem.

Zapraszamy do współpracy!
Więcej informacji na naszej stronie internetowej
www.psgsystems.pl

PSG SYSTEMS Sp. z o. o.

90-392 Gdańsk, ul. Szczecińska 8/23, www.psgsystems.pl
Osoba kontaktowa: Michał Gliński, tel: +48 512 271 869, mglinski@psgsystems.pl 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!